Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | Zwembad Buitenzwembad | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113 Balneário Camboriú appartement van 87 m² is gelegen binnen 20 minuten lopen vanaf het Unipraias-park en op 2 km afstand van het Complexo Turístico do Morro do Careca. Het appartement biedt een draadloos internet in de kamers.
Het centrum van Balneário Camboriú is binnen 20 minuten bereikbaar. Het Cristo Luz monument ligt op wandelafstand van circa 25 minuten.
1-slaapkamer Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113 appartementen hebben uitzicht over stadsgezichten en bestaan uit een balkon, een terras en een keuken met airconditioning. Het appartement heeft 1 badkamer. Er zijn ook een haardroger en handdoeken.
De accommodatie is voorzien van zelfvoorzienende faciliteiten, waaronder een keuken met een koelkast en een oven. Gasten kunnen een duik nemen in een buitenzwembad van dit appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Strand Praia dos Amores1,8 km
- Winkelcentrum Praia Camboriu1,7 km
- Unipraias Park1,8 km
- cristo luz1 km
- Bus Station2,2 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ministro Victor Konder14 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Terras
- Eettafel
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Kinderspeelruimte
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113 appartement?
Gasten van Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113 appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Complexo Turístico do Morro do Careca, op wandelafstand van circa 25 minuten. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Praia Central (2 km) en de Cyro Gevaerd Dierentuin (4 km). - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113 appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113 appartement de ontspanning ervaren met een sauna. - ❓
Is Wi-Fi gratis in Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113 appartement?
In Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113 appartement is Wi-Fi beschikbaar gratis voor de gasten. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in het appartement?
De gasten kunnen met hun huisdieren in het appartement verblijven. - ❓
Wat is de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 87 vierkante meters. - ❓
Heeft Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113 appartement een eigen zwembad?
Apto 1Q C/ Piscina A 650M Da Praia Pdn0113 appartement heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.